Sevgili Köpeğim

Yalnızlık Endişesi ve Strese Karşı Terapi Müzikleri

Yalnızlık Endişesi ve Strese Karşı Terapi Müzikleri Köpeğiniz yalnızlık endişesi yaşıyorsa,strese giriyorsa işte sizin için seçtiğim terapi müzikleri. İster ücretsiz müzikleri internetten dinleyin, isterseniz en iyi müzik terapi albümlerini satın alın. http://sevgilikopegim.com/2015/02/02/yalnizlik-endisesi-ve-strese-karsi-terapi-muzikleri-ucretsiz/

photo credit: anndewig via photopin cc

Köpeğiniz yalnızlık endişesi yaşıyorsa, siz yokken evde tek başına strese giriyor, havlıyor, ağlıyorsa, terapi müzikleriyle onun sakinleşmesine yardım etmek çok kolay.

Uzun süre evden ayrılıyorsanız,köpeğinizin dinleme listesini, yalnızlık endişesine karşı müzikleri, uyku terapi müzikleri ve diğer sakinleştirici müziklerle birleştirerek oluşturabilirsiniz. 3-4 saatlik müzik listesi köpeğinizin sakinleşip, uykuya geçmesi için yeter. Üstelik aynı müzikleri sürekli dinlemek zorunda kalmaz 🙂

Relax My Dog

www.relaxmydog.com

Relax My Dog, köpek terapi müziklerinde bilinen isimler arasında yer almakta.  Relax My Dog köpek terapi müziklerinden kimilerini youtube gibi sitelerde ücretsiz bulmak mümkün. Albüm itunes üzerinden satılmakta. .

iCalmDog

www.throughadogsear.com

iCalmDog yalnızlık endişesine karşı ” dog separation anxiety” albümüyle, pet terapi müziklerinde en iyilerden biri olmaya devam ediyor.

Örnek müzikler son derece kısa olmakla birlikte, köpeğinizle birlikte kulak kabartmak isterseniz işte link:

http://throughadogsear.com/icalmdog/icalmdog-sound-samples/

Albümü Through A Dog’s Ear, Positively siteleri üzerinden satın almak mümkün.

Canine Lullabies

http://caninelullabies.com

Canine Lullabies  pet müzikleri alanında yerini yeni güçlendirenlerden.  özel bir albümden çok, genel olarak sakinkalkonusunda iki albüm çıkardı.

Albümün örnek müzikleri henüz internette yok. Satın almak için ise Canine Lullabies sayfasını ziyaret ediniz.

Exit mobile version