PetBurada

Sponsorlu Yazı

Patili dostlarımız ailemizin bir parçası ve onlar için hep en iyisini istiyoruz. Günlük yasamın koşturması içinde, onlarla birlikte geçirebileceğimiz zamanı mağaza mağaza dolaşarak harcamak istemiyoruz. Köpek maması bu pet mağazasından, kedi kumu, balık yemi diğerinden derken vakit geçiyor. Tam aradığımı buldum derken, bu kez de alışveriş yapılacak yerin etik değerlere sahip olup olmadığı sorusu akla geliyor. Pet endüstrisinden para kazanırken, hayvan sömürüsüne alet olmayan yerleri seçmek ayrı bir çaba gerektiriyor. Sevgili Köpeğim ailesi olarak araştırdık ve sonunda patili dostunuzun tüm ihtiyaçlarını iç rahatlığıyla karşılayabileceğiniz adresi bulduk: www.petburada.com

PetBurada

Sevgili Köpeğim ailesinin yeni favorisi PetBurada mağazasından alışveriş yapmak için 5 neden. 

1-Evcil Hayvanınızı İçin Aradığınız Her Şey Burada

PetBurada mağazası her tür evcil hayvanın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış. Kedi ve köpek ürünlerinin yanı sıra kuş, balık, kemirgen, sürüngen gibi diğer evcil hayvan ürünlerini bulmak mümkün. Bizim dikkatimizi ilk çeken kedi ve köpek mamalarındaki çeşitlilik oldu. Orijen, Acana, N&D, Wildlife, Bosch ve daha pek çok markanın mamaları PetBurada mağazalarında satılmakta.

Kilo sorunu olan kedi ve köpekler için diet mamaları, yaşlı kedi ve köpeklerin eklem sorunlarını çözmek için glukozamin açısından zengin yaşlı kedi ve köpek mamalarını PetBurada mağazalarında bulabilirsiniz. PetBurada online alışveriş sitesinin yanı sıra İstanbul’da bulunan 5 mağazasıyla müşterilerine hizmet veriyor.

Jim Düdü

Kedi ve köpek tasması ve oyuncağı bakmak benim için her zaman zevktir. Bizim ailenin meşhur üyesi Jim’le birlikte sitedeki ürünleri tüm detaylarıyla inceledik. Jim’in  favorisi her zaman olduğu gibi Ezydog ürünleri. 5 yıl boyunca Jim’in yağmur, çamur, kar her koşulda kullandığı Ezydog harness hala yeni gibi.

Sevgili Köpeğim ailesi olarak en beğendiğimiz ürünler:

 

2-En Uygun Fiyatlar – Özel İndirimler

PetBuradaPatili dostlarımızın sevgisi parayla ölçülmez ancak onlara elimizden gelenin en iyisini sunmaya çalışırken paramızın değerini almak önemli. Sonuçta aynı ürüne daha fazla ödemenin anlamı yok. En uygun fiyatlı ürünleri sunan PetBurada sitesine üye olun ve özel üyelik indirimlerinden faydalanın. Her siparişinizle ve her yorumunuzla parapuan kazanın. 

3- En Hızlı ve Ücretsiz Kargo

PetBurada mağazasının hızlı teslimat sözünün ne kadar geçerli olduğunu test ettik ve onayladık.

İstanbul’dan verilen siparişler aynı gün içinde teslim ediliyor. İstanbul dışındaki illerden verdiğiniz siparişler yine aynı gün içinde kargoya veriliyor.

75 TL üzeri alışverişlerde kargonuz ücretsiz kapınıza geliyor. 

4-Hayvan Sömürüsüne Değil, Hayvan Sevgisine Ortak Olun

Ailenizin patili üyesinin sağlığı ve mutluğu için alışveriş yaparken, bir başka hayvanın sömürülmesine değil ihtiyacı olan sevgi ve bakımı almasına destek olun. Evcil hayvan satışı yapılmayan PetBurada aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleri kapsamında hayvan hakları derneklerine mama desteğinde bulunuyor. Yaptığınız her alışverişle sizde bu sosyal sorumluluk projelerinin parçası olun ve hayvan sevgisini destekleyin.

PetBurada Sponsorlugunda Orman Beslemesi

 

5- Profesyonel ve Güvenilir

İki veteriner hekim tarafından kurulan ve işletilen ‘da her personelin işe başlarken ilk şartının mutlaka bir evcil hayvan besliyor olması, kurucusundan paketlemecesine kadar herkesin evcil hayvan sevgisi taşıması aranmakta.
Satışa sunulan ürünler 2500 m² ısı yalıtımlı, hijyen kurallarının uygulandığı ve gıda depolamaya uygun operasyon merkezinde depolanmakta. Evcil hayvanının için aldığınız mama ve yem gibi ürünlerin sağlıklı bir ortamda saklandığını bilmek güven verici.
PetBurada iş ahlakı konusunda yine 5 yıldızı hakkediyor. Garanti ve iade politikalarında yer alan tüm sözleri hemen yerine getiriyorlar.

petburada

 

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.