Merhaba,

Ben Hayvan Davranışları Danışmanı ve Eğitmeni Ayşegül Aksu. Bildiğiniz gibi Covid 19 salgını nedeniyle Kanada dahil olmak üzere dünyada pek çok ülke hayvan davranışları konsültasyonlarını ve eğitimlerini online konsültasyon ve eğitimlerle sınırlandırdı.

Jappe Evcil Hayvan Bakım Servisleri Uluslararası Hayvan Davranışları Danışmanları Derneği (IABC), Kanada Profesyonel Köpek Eğitmenleri Derneği (CAPPTK) ve Pet Profesyonelleri Loncasının kararları ve prensipleri doğrultusunda online konsültasyon servisine başladı.

Amerikan Veterinerler Birliği (AVMA) online konsültasyonların yüz yüze konsültasyonlar kadar etkili olduğunu açıklamasına rağmen bende dahil olmak üzere pek çok profesyonel endişeliydi. Bir süredir Montreal’de sürdürdüğüm online konsültasyonların ardından sonunda bu konuda deneyimlendik ve etkinliği artırmanın yollarını öğrendik.

Burada kazandığım tecrübeyi sadece Montreal’le sınırlamak yerine dünyanın her neresinde olursa olsun Türkçe ve İngilizce konuşan evcil hayvan sahipleriyle paylaşmaya karar verdim. Nihayet Türkçe online konsültasyon servislerine başladık.

Online Konsültasyon Servislerimiz

Evcil Hayvan Sahiplerine Yönelik Servisler

  • Kedi Davranış Problemleri ve Pozitif Kedi Eğitimi
  • Köpek Davranış Problemleri ve Pozitif Köpek Eğitimi
  • Holistik Kedi Bakımı
  • Holistik Köpek Bakımı
  • Patilerinizle Uyumlu Bir Yaşam Sürmenin Sırları
  • Kişisel Alışveriş Danışmanlığı

Konsültasyonlar Nasıl Yapılıyor?

Online konsültasyon başvurularının ardından sizinle hemen iletişime geçiyoruz. Sorununuz ya da talebiniz hakkında bilgi sahibi olduktan sonra size detaylı bir anket gönderiliyoruz. Anketler bizim yüz yüze konsültasyonlarda yaptığımız anketlerle birebir aynı. Örneğin köpek davranış problemleri konusunda hayvan davranışları bilimine sayısız katkıları oIan Ian Dunbar’ın hayvan davranış geçmişi anketini cevaplamanızı istiyoruz. 

Anket cevapları tarafımıza ulaştıktan sonra sizinle tekrar iletişime geçiyoruz ve randevu gün ve saatini belirliyoruz.

Hayvan davranışları konsültasyonları başta olmak üzere kimi durumlarda konsültasyon öncesinde sizden sorunu gösteren bir video çekmenizi ve bunu bizimle paylaşmanızı istiyoruz. 

Konsültasyonlar görüntülü aramayla ve tercihinize bağlı olarak Zoom, msn, Skype ya da WhatsApp üzerinden gerçekleştiriliyor. 

Konsültasyon Ücretleri 

Konsültasyon ücretleri istenen konsültasyon tipine bağlı olarak değişmekte. Sevgili Köpeğim bloğunda bu servise yeni başlamamız nedeniyle özel promosyonlu fiyatlarla sunulmakta. Ücretler 150YTL ile 500YTL arasında değişmekte. 

Konsültasyon Başvurusu

Konsültasyon başvurusunda bulunmak son derece kolay. Sorununuzu veya talebinizi kısaca özetleyin. Evcil hayvanınızın türü, cinsi, cinsiyeti, yaşı ve sağlık durumu gibi temel bilgilerle birlikte bize gönderin. 

İletişim formunu doldurabileceğiniz gibi bana direk e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. 

jappepetcare@gmail.com

sevgilikopegim@gmail.com

iletisim@sevgilikopegim.com

 

Hayvan Davranışları Danışmanı ve Eğitmeni Ayşegül Aksu