Reklam, Ürün Değerlendirme ve Tanıtım Yazıları

Sevgili Köpeğim bloğu sitenin okuyucu kitlesine uygun, hedefe odaklı reklamları, objektif ürün değerlendirme ve tanıtım yazılarını yayınlamayı kabul etmektedir.

Google gibi reklam kuruluşları tarafından yayınlanan reklamlarda, reklamların sorumluluğu bu kuruluşlara aittir.

Tarafımızdan yayınlanan özel reklamlarda aşağıdaki koşullar geçerlidir.

Özel Reklam Siparişleri

  • Reklamı yapılan ürünün, kuruluşun hayvan haklarına saygılı olması gerekmektedir. Hayvanlara psikolojik, fizyolojik olarak zarar veren ürünlerin, aktivitelerin, kuruluşların reklam talepleri kabul edilmez.
  • Yasal olmayan ürünlerin, aktivitelerin, kuruluşların reklamı yapılamaz.
  • Reklamlar genel okuyucu kitlesine uygun şekilde hazırlanmalıdır.
  • Hayvan hakları konusunda hassas şirketler ve kişilerin reklamları ücretsiz yayınlanabilmektedir. Ücretsiz reklam başvurularında hayvan hakları konusunda son 2 yılda yapılan çalışmalara dair açıklama talep edilmektedir.

Ürün Değerlendirme ve Tanıtım Yazıları

Şirket ve firmaların talebi üzerine yazılan yazılarda “Tanıtım Yazısı”  ifadesi bulunur.

Konuk yazar olarak tanıtım ve ürün yazısı yayınlayabileceğiniz gibi, talebiniz üzerine sizin için tanıtım ve değerlendirme yazıları yayınlamaktayız.

Konuk yazar olarak tanıtımının yapılmasını istediğiniz ürün, aktivite veya kuruluş hakkında yazınızı bize gönderebilirsiniz. Konuk yazarların yazıları hayvan haklarına uygunluğu, bilgilerin doğruluğu ve yasallığı açısından kontrol edildikten sonra yayımlanır. Bu yazıların yasal sorumluluğu konuk yazar olarak tanıtım yazısını gönderen kişi ve kuruluşa aittir.

Sevgili Köpeğim tarafından yazılan ve yayımlanan değerlendirme ve tanıtım yazıları objektiflik prensibine uygun olarak hazırlanır. Finansal gelir karşılığında ve/veya talep üzerine yazılan değerlendirme ve tanıtım yazıları, yayımlanmadan önce  yazıyı sipariş veren kişi veya kuruluşa gönderilir. Yazı onaydan geçtikten sonra yayınlanır.

Ücretsiz olarak yayınlanan yazılarda onay şartı aranmaz.

Reklam, ürün değerlendirme ve tanıtım yazısı siparişi vermek, günlük okuyucu sayısı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sevgilikopegimblog@gmail.com