Aktivist Pati çArşı Her Şeye Karşı

Aktivist Pati çArşı, Sevgili Köpeğim Blogunun isyankar yazarıdır. Adıyla müstesna çArşı, her şeye karşıdır.

Kulağındaki damgasından patilik kariyerine köpek üreticilerinin elinde başladığına inanılmaktadır. Hayvanların eşya olarak görülmesine karşıdır çArşı. çArşı’nın sokaklara düşüşü ve kuyruğunun hangi cani tarafından, ne zaman kesildiğine dair bilgi yoktur.

Bunu derecelendir:

https://sevgilikopegim.com/2015/02/05/aktivist-pati-carsi-her-seye-karsi/ Fotoğraf:Ayşegül Aksu

Gezi protestolarının devam ettiği günlerde, arkadaşlarıyla birlikte polisten kaçarken yaralandığı tahmin edilmektedir. Yaşam sevincini keybetmiş çArşı, su bile içemez durumdaydı. Hassan Hammaly’nin kucağında veterinere giden çArşı’nın tedavisine hemen başlanmış, koloni halinde gezmekte olan pire ve kenelerden temizlenerek bizim ailenin asi, güzel kızı olmuştur.

Beşiktaş, Çarşı meydanında, kartal heykelinin önünde bulunduğu için adı çArşı Gezi koyulmuştur, ancak kendisi  Montreal’de “düdet” olarak bilinmektedir.

Hayvan hakları savunucusu çArşı, barınaklarda ve sokaklarda yuva arayan arkadaşları için düzenlediği Ben Buradayım yürüyüşünde kuyruğunu kesen caniyi bulamamış ancak, mahallenin yaralı köpeği Ziggy’nin ameliyatı için gerekli parayı toplamayı başarmıştır.

O da ev arkadaşı Jim Düdü gibi İstanbul’un kaousundan yorulunca, patilik kariyerine Montreal’de blogger olarak devam etmeye karar verenlerdendir.

Kanada’yı köpek cenneti olarak tarif eden çArşı, sincaplara, kokarcalara, rakunlara karşıdır. Bütün gün ormanda koşturan çArşı, avcılıkta ün ün katmaktadır.

Aktivist Pati çArşı hakkında ()
Sevgili Köpeğim blogunun isyankar yazarıdır. Adıyla müstesna çArŞI, her şeye karşıdır. Hayvan hakları savunucusu olmakla övünür ancak cinscilik yaparak kedileri, sincapları, rakunları kovalamaktan geri durmaz. Hakkında daha fazla detay için bknz: Aktivist Pati çArşı Her Şeye Karşı https://sevgilikopegim.com/2015/02/05/aktivist-pati-carsi-her-seye-karsi/

3 Geri Bildirim / Pingback

  1. Bizim Aile Üyeleriyle Tanışın | Sevgili Köpeğim
  2. Petlerin Gizli Hayatı Film Oldu | Sevgili Köpeğim
  3. Aktivist Pati çArşı Her Şeye Karşı – SosyalIQ

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: