Reklamlar

Yalnızlık Endişesi ve Strese Karşı Terapi Müzikleri

Köpeğiniz yalnızlık endişesi yaşıyorsa,strese giriyorsa işte sizin için seçtiğim terapi müzikleri. İster ücretsiz müzikleri internetten dinleyin, isterseniz en iyi müzik terapi albümlerini satın alın.

Yalnızlık Endişesi ve Strese Karşı Terapi Müzikleri Köpeğiniz yalnızlık endişesi yaşıyorsa,strese giriyorsa işte sizin için seçtiğim terapi müzikleri. İster ücretsiz müzikleri internetten dinleyin, isterseniz en iyi müzik terapi albümlerini satın alın. https://sevgilikopegim.com/2015/02/02/yalnizlik-endisesi-ve-strese-karsi-terapi-muzikleri-ucretsiz/ photo credit: anndewig via photopin cc

Köpeğiniz yalnızlık endişesi yaşıyorsa, siz yokken evde tek başına strese giriyor, havlıyor, ağlıyorsa, terapi müzikleriyle onun sakinleşmesine yardım etmek çok kolay.

Uzun süre evden ayrılıyorsanız,köpeğinizin dinleme listesini, yalnızlık endişesine karşı müzikleri, uyku terapi müzikleri ve diğer sakinleştirici müziklerle birleştirerek oluşturabilirsiniz. 3-4 saatlik müzik listesi köpeğinizin sakinleşip, uykuya geçmesi için yeter. Üstelik aynı müzikleri sürekli dinlemek zorunda kalmaz 🙂

Relax My Dog

Relax My Dog, köpek terapi müziklerinde bilinen isimler arasında yer almakta.  Relax My Dog köpek terapi müziklerinden kimilerini youtube gibi sitelerde ücretsiz bulmak mümkün. Albüm itunes üzerinden satılmakta. .

iCalmDog

iCalmDog yalnızlık endişesine karşı ” dog separation anxiety” albümüyle, pet terapi müziklerinde en iyilerden biri olmaya devam ediyor.

Örnek müzikler son derece kısa olmakla birlikte, köpeğinizle birlikte kulak kabartmak isterseniz işte link:

http://throughadogsear.com/icalmdog/icalmdog-sound-samples/

Albümü Through A Dog’s Ear, Positively siteleri üzerinden satın almak mümkün.

Canine Lullabies

Canine Lullabies  pet müzikleri alanında yerini yeni güçlendirenlerden.  özel bir albümden çok, genel olarak sakinkalkonusunda iki albüm çıkardı.

Albümün örnek müzikleri henüz internette yok. Satın almak için ise Canine Lullabies sayfasını ziyaret ediniz.

Reklamlar
Ayşegül Aksu hakkında ()
Gazetecilikten yorulunca, iletişim alanımdaki bilgimi hayvanlara olan sevgimle birleştirip patiler için yaşam koçu olmaya karar verdim. Köpek eğitiminde pozitif eğitim, bakımında ise organik ve kendin yap ürünleri favorimdir. Blogda genelde köpeklere dair yazarız. Bizim için kedilerin yeri ise ayrıdır.Jim Düdüü'ye rağmen kedileri unutmayız ve arada bir kedi bakımından da bahsederiz. Hakkımda detaylı bilgiyi Bizim Aile sayfasında bulabilirsiniz. https://sevgilikopegim.com/2014/10/05/bizim-aile-uyeleri/

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: